Idea sklepu

Promujemy dobre polskie produkty


Sklep Polska Rzecz powstał po to, aby nasi Klienci w jednym miejscu mogli znaleźć jak najszerszą gamę polskich produktów codziennego użytku.

Jesteśmy przekonani, że Polacy nie gęsi, swoje rzeczy mają :-)

Co dla nas szczególnie ważne, chcemy, by promowane przez nas polskie rzeczy były dobre.

Zależy nam na tym, aby w naszym sklepie jak najwięcej było właśnie takich produktów: i dobrych i polskich jednocześnie.

Czego szukaliśmy?


Wybierając towary, które prezentujemy w sklepie, szukaliśmy takich, które powstają w Polsce, w znajdujących się tu zakładach produkcyjnych. Zależało nam też na tym, aby były to takie rzeczy, których producentami polskie firmy, a nie tylko powstałe w Polsce spółki, których właścicielami są podmioty zagraniczne.

Polskie produkty - szukamy ich specjalnie dla Ciebie

Czasami było trudno...


Jak się zdaje, na podstawie ogólnodostępnych dokumentów rejestrowych większości firm, stosunkowo łatwo można zweryfikować to, kto jest ich rzeczywistym właścicielem. Nie zawsze jest to jednak proste - kłopoty mogą pojawiać się np. przy spółkach akcyjnych, w przypadku których do kraju pochodzenia kapitału nie za każdym razem można bez dodatkowych trudności dotrzeć.

Niemałym problem może też być ustalenie, gdzie dany produkt powstaje. W sklepie prezentujemy głównie towary, które są produkowane w kraju, ale też takie, które są wytwarzane równolegle i w Polsce, i za granicą. Tych, które powstają tylko za granicą, co do zasady, staraliśmy się unikać.

Wciąż szukamy


Nasze poszukiwania ciągle trwają – przeszukujemy internet, kontaktujemy się z przedstawicielami producentów, od których uzyskujemy odpowiednie oświadczenia.

Wszystko po to, aby móc prezentować w sklepie jak najwięcej dobrych, polskich rzeczy.

Motywujemy producentów


Liczymy na to, że pomagając naszym Klientom znajdować rzeczy o odpowiedniej jakości, przyczynimy się też choć trochę do przekonania polskich producentów, że warto ciągle starać się o ulepszanie swoich wyrobów.

Nikt nie jest doskonały


Zdajemy sobie sprawę, że nasze wybory mogły okazać się błędne lub chybione. Dlatego będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie informacje mogące pomóc nam je zweryfikować.

Więcej na blogu


Jeśli chcesz lepiej poznać nas, nasze doświadczenia, a przede wszystkim bogactwo polskich produktów zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego bloga.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl