Granna

Granna sp. z o.o.

Granna logo

 

Siedziba:

Warszawa (03-788), ul. Księcia Ziemowita 47, woj. mazowieckie

Profil działalności:

Produkcja i tworzenie gier planszowych.

Kapitał:

Kapitał w 100% polski, firma rodzinna.

Zatrudnienie:

Liczba osób zatrudnionych mieści się w przedziale od 100 do 150 pracowników.

Więcej o firmie:

Granna produkuje gry od 1991 roku. Początkowo produkty powstawały w domu, w oparciu o skromny rodzinny budżet, obecnie hale produkcyjne i magazyny zajmują powierzchnię ok. 3 tys. m², a jej gry są eksportowane do blisko 30 krajów świata.

Edukacja i rozwój są jednymi z filarów firmy. W trosce o to, by jej gry były jeszcze lepsze, stale współpracuje z nauczycielami i wychowawcami. W szkołach cyklicznie organizuje turnieje gier. Wspiera charytatywnie ważne inicjatywy społeczne. Granna stara się być zawsze blisko graczy. Uczestniczy w konwentach, spotkaniach, turniejach i warsztatach. Jej wysiłek doceniają również instytucje, m.in. Komitet Ochrony Praw Dziecka, który corocznie przyznaje grom Granny nagrody w konkursie Świat Przyjazny Dziecku.

W ofercie firmy można znaleźć propozycje gier dla najmłodszych, gry rodzinne i imprezowe, a także gry dla zaawansowanych (seria expert). Granna stara się, by wszystkie gry miały walory edukacyjne, a tworząc je dba o jakość wykonania. Do gier starannie dobiera komponenty i materiały z atestami.

Strona www:

www.granna.pl

 

Prezentowane u nas produkty znajdziesz tutaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl